Призыв македонянина. (serg_slavorum) wrote,
Призыв македонянина.
serg_slavorum

О тюркских корнях украинцев.

Вот вроде бы "тюрко-несторианин" Каниболоцкий и патриот Руины, а так чернявых киеворусичей об стену рылом мудохает шо мама не горюй)).

укро_хазария.jpg

Оригинал взят у kanibolotsky в О тюркских корнях украинцев
Из моего комментария в Фейсбуке https://www.facebook.com/groups/983208811718355/permalink/1024813857557850/?comment_id=1031147873591115&ref=notif&notif_t=group_comment
Так, тюркские корни украинцев древнее, чем Золотая Орда. Золотая Орда была преимущественно населена кыпчаками, а тюркские корни украинцев восходят к тюркам булгарской языковой группы: аварам, булгарам, хазарам, савирам. См.
http://www.v-stetsyuk.name/ru/Iron/Culture/TurSl.html
http://www.v-stetsyuk.name/ru/Topo/Hungary.html
http://www.vostlit.info/Texts/Dokumenty/Russ/X/Chaz_evr_dok_X/index.htm
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82
Из современных тюрок язык булгарской группы сохранился только у чувашей, хотя к тюркам булгарской группы восходят также венгры, волжские татары и кумыки. Вклад кыпчаков в этноргенез украинцев тоже есть, но не больше 1-2 %. Хотя в становлении украинской государственности, которая сложилась к 17 в. через казаков, вклад кыпчаков, в том числе и потомков Полтавского ханства, был значительным. А вот этруски ни к тюркам, ни к украинцам (как, впрочем, и к русским) отношения не имеют. Олександр Желіба, якщо Ви почали говорити про генетику, то ознайомтесь з новими науковими роботами. Перша з них http://www.nature.com/ejhg/journal/v23/n1/full/ejhg201450a.html . Завантажте Supplementary Tables 1-5 http://www.nature.com/ejhg/journal/v23/n1/suppinfo/ejhg201450s1.html . Відкрийте там Table S4 та порівняйте розподіл частот субкладів гаплогрупи R1a у українців, з одного боку, у чувашів і татар - з другого, та у іранців, осетинів і курдів (іраномовні народи) - з третього. Друга стаття, з якою бажано ознайомитися - http://journals.plos.org/plosgenetics/article?id=10.1371%2Fjournal.pgen.1005068 . Подивіться у цій статті Fig. 2. Порівняйте українців з одного боку з гагаузами, чувашами та татарами, та з іншого боку - з курдами, іранцями, осетинами та таджиками. Який там колір домінує у українців, гагаузів, татар і чувашів? А який у іраномовних народів? Наступна стаття - http://mbe.oxfordjournals.org/content/29/1/359.full . Подивіться там Fig. 1 B. Який східнослов'янський народ найбільш близький одночасно до турків, балкарців, кумиків, кубанських ногайців та чувашів? А як щодо іранців? Тепер подивіться Fig. 1 D та порівняйте українців з одного боку з чувашами, з іншого - з іранцями та курдами. Тепер завантажте Supplementary Figures http://mbe.oxfordjournals.org/content/29/1/359/suppl/DC1 та подивіться Fig S5. Один з чувашів виявився більш близьким до українців, ніж навіть росіяни. Зверніть увагу, що в двох останніх статтях дані наведені по повному набору ДНК, а не лише по гаплогрупі Y-хромосоми, як у першій статті. Так що, як бачите, українці значно ближче до західних тюрків, ніж до іранських народів. Генетика! Українців з чувашами об'єднує також національна вишивка та костюм http://dnistrove.narod.ru/Etnograf/ChUk.html , а археологічно - іменьківська культура.


vQCtgMT5SHo.jpg
Tags: Каниболотский, Руина, Хазария, кипчаки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments

Recent Posts from This Journal